close
تبلیغات در اینترنت
مسئله‌ موشکی غیرقابل گفتگو است+ویدئو|یاداشت‌ها ودلنوشته های میثم باران

مسئله‌ موشکی غیرقابل گفتگو است+ویدئو|یاداشت‌ها ودلنوشته های میثم باران

تازه ترین انتشار یافته ها
پیغام مدیر
خوش آمدید| مطالب این یاداشت‌نگار عموماً نوشته ها و برداشت ها و تحلیل‌های نویسنده از موضوعات مختلف و یا نکات قابل تامل همراه با مطالب مهم و بااهمیت می‌باشند|امیداورم که مفید واقع گردند.
مسئله‌ موشکی غیرقابل گفتگو است + ویدئو

مسئله‌ موشکی غیرقابل گفتگو است + ویدئو

مشخص نیست براساس کدام منطق و یا قانون برخی این جرات را به خود داده‌اند که بخواهند در امور کشورهای دیگر دخالت نموده و خیر و شر را برای آنان مشخص نمایند و برخی فریب خوردگان هم باآنان همصدا شده‌اند و از موضع آن دفاع میکنند یکی از این موارد موضوع موشکی ایران است...

ایالات متحده آمریکا که پس از جنگ‌جهانی دوم خود را به عنوان یکی از مدعیان سلطه بر جهان معرفی نمود و در این را دست به جنایات بسیاری زد و تاریخی رنگین‌ از جنس خون برای خود برجای گذاشت، پس از خیانت در حق ایران در کودتای 28 مرداد1332 و چند خیانت درگیر در دوران پهلوی پس از روی‌کار آمدن نظام و دولت جمهوری اسلامی در ایران، به رشته خیانت‌ها و دخالت‌های خود در حق کشور ادامه داده و می‌دهد یکی از مشهورترین این دخالت‌ها موضوع و مسئله مربوط به قدرت موشکی ایران است، و این درحالی است که آنان خود از انواع سلاح‌های کشتار جمعی برخوردار بوده و تاریخ خاطره استفاده و یا آزمایش اینگونه سلاح‌ها توسط آنان را در حافظه خود حفظ نموده است.

آمریکا که انبارهای خود را مملو از انواع موشک‌های تاکتیکی، اتمی و هسته‌ای، نوترونی و ... نموده است به خود جرات داده و در مقام بالاتر از حد و حدود خود به دیگر کشورها همچون ایران درباره تهیه و یا تحقیق پیرامون موشک‌های دفاعی اخطار می‌دهد و حد و مرز تعیین می‌نماید، و جای بسی تاسف دارد که افراد کوته‌فکری هم در مقام دفاع از آن رژیم جانی و جهان‌خوار در آمده و تمنای تسلیم‌شدن در برابر خواسته‌های آن سفاکان را دارند.

اما واقعیت این‌است که آمریکا چیزی جزء سگ نگهبان رژیم غاصب و خونریز سرزمین‌های اشغالی یعنی اسرائیل نبوده و نیست و تمامی اهداف و سیاست‌ها و اقدامات آن در راستای منافع آن کشور بوده و می‌باشند حتی اگر شرایط علیه آمریکا و یا برضد منابع خود آن کشور باشد بازهم در راستای حمایت از رژیم جنایتکار اسرائیل به قیام می‌ایستد به طور خلاصه می‌توان گفت که آمریکا نه تنها ابرقدرت جهانی نبوده و نیست بلکه تنها حکم یک سگ نگهبان را برای اسرائیل دارا بوده و می‌باشد و نه بیشتر از آن.

هنگامی که جیمز ترافیکنتکه خود از سناتورهای بارز مجلس آمریکا بود واقعیت امر درباره آمریکا و اسرائیل را در مصاحبه‌اش بیان نمود طولی نکشید که نه تنها از مجلس اخراج بلکه مدتی در زندان انداخته شد و پس از آن در یک تصادف ساختگی کشته شد. جهت مشاهده سخنان این سناتور کلیک کنید.

برمبنای کدام منطق کشنده‌ترین سلاح‌ها و ادوات و تجهیزات در اختیار عده‌ای دیوانه و قاتل قرار گیرند همان‌هایی که تاریخ به روشنی نشان از اقدامات و جنایت‌های آنان دارد اما کشورهای دیگر حتی حق اندیشیدن به ادوات نظامی جهت دفاع از خود را نداشته باشند، آنان در این اندیشه هستند که خود تا دندان مسلح به انواع موشک‌ها بوده اما دیگر کشورها تنها با اجازه آنان و سلاح‌های خریداری شده و بدردنخور آنها را داشته باشند تا هر آنگاه خواستار نابودی کشور مورد نظر گردیدند به ساده‌ترین نحو ممکن مبادرت به این امر نمایند و در دنیای سراسر چپاول و تبهکاری غرب کشورهای دیگر بی‌دفاع باشند.

همانطور که کشورهای غربی و شرقی حق ساخت و ذخیره‌ای انواع سلاح‌های و بخصوص موشک‌ها را دارا بوده و هستند کشورهای دیگر و بخصوص ایران هم از این حق به طور کامل برخوردار بوده و می باشد، و هیچکس حق اعتراض یا انکار این حق را نداشته و ندارد و این حق غیرقابل گفتگوست؛ و این حقی است که از دو حالت خارج نبوده و نیست یا اینکه همه دارای این حق باشند یا از همه سلب گردد. و حقیقت تاریخ جهت بررسی صلاحیت کشورها بهترین و دقیق‌ترین مبنع می‌باشد، به طور مثال بنگرید: که تاکنون تنها یک کشور از بمب اتمی بکار برده است و آن هم برعلیه مردمی بی‌دفاع و غیرنظامی و جالب تر آنکه تاکنون سیاستمداران آن کشور از این اقدام وحیشانه با افتخار به عنوان پیروزی و موفقیقت یاد میکنند، کدام کشورها بیشتر ذخیره انواع سلاح‌های کشتار جمعی را دارا می‌باشند، کدام کشورها نامتعارف‌ترین سلاح‌ها را دارا هستند، کدام کشورها سلاح‌های خود را بر روی انسان‌ها آزمایش نموده و می‌نمایند، کدام کشورها در تمامی جنگ‌ها و دخالت‌های خود از سلاح‌های کشتارجمعی استفاده نموده‌اند، کدام کشورها در کشتار و جنایت و قتل-عام از مصونیت برخوردار هستند؟ و ده‌ها سوال دیگر.

با اندک اندیشه‌ی واقع‌بینانه می‌توان به طور کامل پی‌برد که وقتی رژیم جنایتکاری همچون اسرائیل و یا خونریزان سفاکی همچون آمریکا دارای دانش موشکی و انواع موشک‌ها بوده و هستند چرا نباید ایران از این حق برخوردار و دارای این دانش باشد دانشی متعلق به خود جهت دفاع از تمامیت ارضی خود و متکی به مهندس و اندیشه جوانان همین مرزو بوم.

نگارنده: میثم بارانی

جمعه - 10 خرداد ۱۳۹۸ (۱۳۹۸/۰۳/10)

الجمعه – 25 رمضان ١٤٤٠ (۱۴۴۰/۰۹/25)

Friday - 2019 31 May (2019-05-31) 


بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی