close
تبلیغات در اینترنت
مظلومیت مسلمانان در جامعه و جهان کنونی + ویدئو

مظلومیت مسلمانان در جامعه و جهان کنونی + ویدئو

تازه ترین انتشار یافته ها
پیغام مدیر
خوش آمدید| مطالب این یاداشت‌نگار عموماً نوشته ها و برداشت ها و تحلیل‌های نویسنده از موضوعات مختلف و یا نکات قابل تامل همراه با مطالب مهم و بااهمیت می‌باشند|امیداورم که مفید واقع گردند.
مظلومیت مسلمانان در جامعه و جهان کنونی + ویدئو

مظلومیت مسلمانان در جامعه و جهان کنونی + ویدئو

حقیقت‌های بسیاری وجود دارد که در عصر کنونی لابه‌لای تبلیغات رسانه‌ای و پروپاگاندای منفعت‌طلبان پنهان مانده است، همانطور که عکس این موضوع هم رواج یافته یعنی‌آنکه دروغ‌های بزرگ و خیالی‌ای که با تبلیغات و ابزارهای مختلف به عنوان حقایق انکار ناپذیر به خورد مردم و افراد جامعه داده شده اند؛ یکی از مواردی که مسکوت و عکس جلوه داده شده است موضوع وضعیت مسلمانان در کشورهای مختلف و جهان امروز است.


به ضِرس قاطع می‌توان گفت که موضوع مسلمانان در جامعه کنونی از بزرگترین موضوعاتی‌ست که علاوه بر آنکه قلب گردیده و حقیقت آن پنهان شده است بلکه به طور کامل انکار می‌شود و مبلغان این دیدگاه و منفعت‌طلبات این اندیشه اسلام‌ستیزی، تا آنجا پیش رفته و موفق گردیده‌اند که توانسته‌اند دروغ خود را به خورد مسلمانان و جوانان در کشورهای اسلامی هم بدهند.


به طور قطع می‌توان گفت که مسلمانان در حال حاضر در یکی از وخیم‌ترین اعصار خود واقع گردیده‌اند و از هر جانب (مدعیان اسلام و دشمنان آن) مورد شدیدترین حملات روحی، روانی، فیزیکی و ... قرار می‌گیرند و یکی از مظلوم‌ترین ملت‌های دنیا را تشکیل داده اند که به دلیل بی‌کفایتی سردمداران و مدعیان اسلامی روز به روز وضعیت آنان بدتر و وخیم‌تر میگردد.


و این موارد در حالیست که از سوی دیگر مسلمین با بهتان و اتهام تروریسم مواجه بوده و روزانه هزاران بیگناه به دلایل واهی این چنین اتهاماتی مظلومانه کشته میشوند به طوریکه در هرگوشه از جهان به هرنوحی که اتفاقی صورت گیرد بلافاصله انگشت اتهام رو به مسلمانان می‌رود.

این در حالیست که کشورهای غربی سالهاست که به تاراج مسلمانان در کشورهای مختلف مشغول بوده و شدیدترین و شنیع‌ترین جنایات را در حق این ملت‌انجام داده اند.

در حال حاضر اقلیت‌های مسلمان در کشورهای مختلف با بدترین شرایط در حال زندگی بوده و هستند و روز به رو بر فشارهای کشورهای مطبوع و جوامع‌ به اصطلاح جهانی و مدعی حقوق بشر بر آنان افزوده میشود.


تبلیغات جهانی علیه اسلام و مسلمین در حالیست که در دنیای کنونی مسلمانان در کشورهای آذربایجان، تاجیکستان، چین (ایغور-ترکستان)، فیلیپین، هندوستان، کشمیر، آفریقای مرکزی، میانمار، فلسطین، سریلانکا، نیجریه، سودان و افغانستان، عراق، یمن، برخی کشورهای اروپایی، آمریکا و ... در بدترین شرایط حقوقی و معیشتی واقع گردیده اند اما تاکنون حتی در رسانه‌های کشورهای مدعی اسلام خبری از وضعیت اسف‌بار مسلمانان در این کشورها مخابره و بیان نگردیده و نمی‌گردد. و موضوع آنگاه جالب‌تر می‌گردد که قتل و کشتار و نسل‌کشی‌ها و جنایات صورت گرفته توسط کمونیست‌ها، آتئیست‌ها، هندوها، بودائیان، مسیحیان، یهودیان و ... حق و بجا می‌باشد اما دفاع یک مسلمان از خانه و کاشانه و ناموس و وطنش برچسب جنایت و تروریسم می‌خورد!


روز به روز مسلمانان بیشتری در سرتاسر دنیا تنها به دلیل انتساب به اسلام و منتسب به مسلمین کشته و یا زنده زنده سوزانده میشوند اموال و دارایی‌هایشان نابود و یا ضبط می‌گردند، شکم‌های زنان باردارشان دریده‌میشود اما دمی از کسی بیرون نمی‌آید ولی در جهت مخالف تنها کافیست در کشوری سنگی به پای کسی برخورد نمایند، بلافاصله انگشت اتهام تمام دنیا به سوی مسلمانان نشانه رفته و حکم تمامی مسلمین صادر می‌گردد و دهها و صدها مسلمان بی‌گناه به اتهام برخورد آن سنگ قتل و غارت میگردند و در کشورهای مدعی اسلام و توسط مدعیان اسلام از عوام تا خواص نیز آن سنگ محکوم اما قتل و عام مسلمین بی‌اهمیت جلوه داده می‌شود.


به وضوع برای همه ما آشکار است که علل بسیاری از جنایات در بسیاری مناطق و حوادثی که گاه و بی‌گاه رخ می‌دهد تجاوز و تعددی متجاوزین به ممالک اسلامیست و از همین روست که دل برخی به درد می‌آید، نمونه اینچنین مواردی در تاریخ بسیار است به طور مثال در تجاوزها و جنایات فرانسه در الجزایر و یا جنایات ایتالیا در لیبی، که تاکنون در مواردی افرادی با مطالعه آن جنایات دست به اقداماتی می‌زنند اما چه بسا بسیاری از این اقدامات نیز جهت خدشه به چهره اسلام و مسلمین و از جانب خواص آنان طراحی گردیده‌اند اما با این حال بسیاری حتی از روشنفگران و روشنفکران مدعی اسلام و منتسب به آن هم از درک موضوع عاجز مانده و می‌مانند، با مشاهده و مطالعه تاریخ پی می بریم که در موارد هم ازجمله زمانی که فرانسویان و ایتالیایی ها و ... غیرانسانی‌ترین جنایات را در سرزمین‌های اسلامی صورت می‌دادند و هزاران مایل از کشور خود خارج شده بودند در این حال نیز مجاهدین مسلمان را که در کشور خود و برای خاک، ناموس، دین، سرزمین و فرهنگ خود میجنگیدند تروریست و جنایت‌کار جلوه داده و معرفی می‌نمودند و کشته شدن سرباز متجاوز در آن کشورهای مظلوم را تروریسم و یاغی‌گری اما کشتار ساکنین و صاحبان آن سرزمین‌ها را حق و حقوق خود و بی‌اهمیت می‌دانستند و یا نمونه آن در حال حاضر در کشورهای بسیاری قابل مشاهده و رویت است.


گروهی از افراد و کشورها در دنیای کنونی خود را صاحب دنیا تصور نموده و فکر میکنند که حکومت دنیا را در اختیار دارند قادر به امر و نهی کشورهای مختلف هستند و هرآنچه خود انجام دهند حق و صحیح است و دیگر کشورها تنها با اجازه آنان حتی در دفاع از امنیت ملی یا تمامیت ارضی خود مجاز به اقدام هستند نمونه این نوع اندیشه را میتوانیم در ادعاهای آمریکا مشاهده نماییم، زمانی که باخیال و توهم تصور میکند قدرت امر و نهی ایران را در زمینه‌های همچون موضوع موشکی ایران داراست و یا آنکه با کمال وقاحت پیمانی را که خود نقض نموده است و پیشقدم در بی‌اعتباری آن بوده‌اند، میتواند با تهدید به ایران تحمیل نمایند، و برای ایران خط و نشان بکشد، اما نمی‌دانید ایران ایران بوده و هست و خواهد بود.

نهایت آنکه هرآنچه به ما می‌رسد از خود ماست وقتی کشورهایی مدعی اسلام و دین با کفار و ملحدین دست به دست و به رقص شمشیر و جام شراب ملحق می‌گردند چه انتظاری می‌توان از دیگران داشت زمانی که کشورهای حقیری همچون عربستان سعودی خود را گاو شیرده برای صلیبیون (ترامپ یکی صلیبی واقعیست) معرف می‌نمایند و در عین حال دم از خادمیت حرمین شریفین می‌زنند و با پنبه سر اسلام و مسلمین را می برند و به دشمنان تحویل می‌دهند چه انتظاری می‌توان داشت و یا آنگاه که جوان مدعی اسلام و اسلام‌زاده که هنوز الفبای دینش را نیاموخته به صرف مطالعه یک پیام تلگرامی کلاه روشنفکری بر سر و چپوق ائدالیستی و انتقاد بر دهان می‌گذارد و دین و قرآن و تاریخی را انکار و به چالش می‌کشد که نمی‌داند چطور نوشته میشوند چه انتظاری می‌توان از آن جوان غربی داشت.

در حال حاضر و دنیای کنونی مسلمانان در بغرنج‌ترین و وخیم‌ترین شرایط از جنبه‌های مختلف واقع گردیده‌اند و مظلوم‌ترین ملت عالم را تشکیل می‌دهند، در حالی که هیچ صدایی نیست فریاد ناله و آه آنان را بشنود و تمنای یاری آنان را لبیک گوید و هیچ کسی اندک توجهی به آنان نمی‌نماید، در دورانی که با زخمی شدن یک غربی تمام رسانه‌ها متوجه و زبان فریاد آن می‌شوند، اما در عین حال زمانی که هزاران مسلمان زنده زنده سوزانده می‎شوند و قتل و عام شده و با نسل کشی مواجه می‌گردند، به اردوگاه‌های کار اجباری فرستاده می‌شوند و به زور مجبور به ترک دین میگردند، هویت آنان انکار میگردد، زنان آن مورد تجاوز و قتل قرار میگیرند، فرزندان آنان زنده مثله می‎شوند، مدارس و مساجد آنان ویران و طعمه حریق میگردند روزانه همچون موریانه در معابر کشته می‌گردند و ... اما کسی حتی زحمت پخش یک خبر از وضعیت آنان را به خود نمی‌دهند.

اما یک نکته اساسی وجود دارد و آنهم آنکه زمان درحال گذر است و زمین درحال چرخش، مسلمانان روزی عزت و قدرت و شوکت داشته‌اند و امروز به خاطر اعمال خود و خیانت‌های حکام دنیاطلبشان رو به انحطاط و زوال رفته‌اند اما بار دیگر عظمت و شوکت خود را دریافت خواهند نمود و این وعده است و وعده انکار نمی گردد.


و در پایان آنکه حدیث رسول الله صلی‌الله علیه وآله وصحبه وسلم حق است که فرمودند: «یُوشِکُ الْأُمَمُ أَنْ تَدَاعَى عَلَیْکُمْ کَمَا تَدَاعَى الْأَکَلَهُ إِلَى قَصْعَتِهَا»، فَقَالَ قَائِلٌ: وَمِنْ قِلَّهٍ نَحْنُ یَوْمَئِذٍ؟ قَالَ: «بَلْ أَنْتُمْ یَوْمَئِذٍ کَثِیرٌ، وَلَکِنَّکُمْ غُثَاءٌ کَغُثَاءِ السَّیْلِ، وَلَیَنْزَعَنَّ اللَّهُ مِنْ صُدُورِ عَدُوِّکُمُ الْمَهَابَهَ مِنْکُمْ، وَلَیَقْذِفَنَّ اللَّهُ فِی قُلُوبِکُمُ الْوَهْنَ»، فَقَالَ قَائِلٌ: یَا رَسُولَ اللَّهِ، وَمَا الْوَهْنُ؟ قَالَ: «حُبُّ الدُّنْیَا، وَکَرَاهِیَهُ الْمَوْتِ»[1]
«بزودی امت های مختلف (از هر گوشه ی دنیا) چنان بر شما یورش می آورند که گرسنگان به کاسه‌ی غذا حمله می کنند. کسی گفت: این به خاطر اندک بودن ما در آن روز است؟ رسول الله فرمودند: «بلکه در آن روز تعداد شما زیاد است اما همچون کف روی سیل هستید. و خداوند هیبت شما را از قلوب دشمنان برداشته و در قلب شما وهن و سستی قرار می دهد.» کسی گفت: ای رسول الله، وهن و سستی چیست؟ فرمودند: «دوست داشتن دنیا و ناپسند شمردن مرگ».نگارنده: میثم بارانی
پنج شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸(۱۳۹۸/۰۴/۰۶)
الخمیس‬، ٢٣ شوال ١٤٤٠ (۱۴۴۰/۱۰/۲۳)
Thursday, June 27, 2019 (2019-06-27)==پی‌نوشت==
[1]- سنن أبي داود، أبو داود سليمان بن الأشعث بن إسحاق بن بشير بن شداد بن عمرو الأزدي السِّجِسْتاني، تحقیق، محمد محيي الدين عبد الحميد، المكتبة العصرية، صيدا – بيروت، ج4 ص 111 ح 4297
مسند الإمام أحمد بن حنبل، أبو عبد الله أحمد بن محمد بن حنبل بن هلال بن أسد الشيباني، بتحقیق شعيب الأرنؤوط - عادل مرشد، وآخرون، مؤسسة الرسالة، چاپ الأولى، 1421 هـ /2001 م، ج 37 ص 82 ح 22397بخش نظرات این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی